top of page

GARANTİ 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İADE

- Sipariş ettiğiniz ürünler ile size yollanan ürünler birbirini tutmuyorsa, 3 iş günü içerisinde "Bize Ulaşın" sayfasından form veya telefon ile bizi bilgilendirip, fatura tarihi itibariyle 7 iş günü içerisinde ürünün iadesi gerekmektedir.

- Sipariş ettiğiniz ürünler taşıma sırasında zarar görmüş olabilir, kargo firmasından siparişinizi teslim alırken muhakkak ürünleri tek tek inceleyiniz ve bir zarar söz konusu ise kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Bunu yapmadığınız takdirde zararınız kargo firması veya baharyayincilik.com tarafından ödenmeyecektir.

- Arızalı ürün, iade prosedürüne girmez. Ancak ilk kullanımda arızalı olduğu tespit edilmiş olan ürünler ile ilgili 3 iş günü içerisinde "Bize Ulaşın" sayfasından form veya telefon ile bizi bilgilendirip, fatura tarihi itibariyle 7 iş günü içerisinde ürünün iadesi gerekmektedir. Bu ürünlerin arızası teknik servis tarafından giderilemez ve ürün garanti şartlarına uygun ise yenisi ile değiştirilir.

- Tüm ürünler orijinal ambalajı ve standart aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürünün iade alınıp alınmaması kararı baharyayincilik.com'un inisiyatifindedir. İade faturası keserken, iade faturası tutarı, satış faturasındaki TL tutarı ile aynı olmalıdır.

- İade sırasında ambalaj ve / veya standart aksesuarlarının eksik ya da hasarlı olmaması gerekmektedir.

- İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu, toner, kağıt, v.b.) orijinal ambalajında ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir.

- Kargo ile gönderilen iadelerin kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Kargo ücreti ödenmemiş ürünler teslim alınmayacaktır.

- Özel sipariş üzerine getirilen ürün iade alınmaz.

- İade edilen ürün, teknik servis tarafından kontrol ettikten sonra, ürün sorunsuz ise, fatura miktarı hesabınıza alacak olarak kaydedilecektir.

- İade edilecek ürünün ayıplı ürün olmaması durumunda, yani alıcının keyfen yapacağı iadelerde hiç bir koşulda iade kabul edilmeyecektir.

bottom of page